Startują playtesty Forever Skies

Od początku prac nad Forever Skies za projektem stało założenie, by w pracach nad grą brali udział gracze. Jeszcze we wrześniu zamierzamy pokazać grę w ramach playtestów, na które właśnie wystartowały zapisy.


Nadeszła chwila, w której jesteśmy gotowi pokazać szerszej publiczności to, nad czym pracowaliśmy od ponad dwóch lat. Przez ostatnie miesiące prezentowaliśmy naszej społeczności koncepty, screeny, nagrania, dopytywaliśmy o mechaniki, jednak mamy świadomość, że najlepszym sposobem na ocenę gry, jest po prostu w nią zagrać. Dlatego też chcemy zaprosić Was do zagrania w demo w ramach playtestów.

Na playtesty można się zapisać korzystając z formularza, składając zgłoszenie pod tym adresem. Playtesty wystartują jeszcze we wrześniu, jednak zapisy już wystartowały. Wybór uczestników playtestów będzie oparty o kolejność zgłoszeń oraz specyfikację sprzętową. Chcemy również podkreślić, że uczestnictwo w testach będzie przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.


Feedback od społeczności jest dla nas kluczowy. Gra, którą już za chwile oddamy do testowania jest demem, a nie zamkniętym projektem. Historia, którą chcemy opowiedzieć, jest jeszcze przed nami, ale etap prac, na którym obecnie jesteśmy, to idealny moment, aby oddać społeczności głos w kwestii doboru rozwiązań przy kluczowych mechanikach. Serdecznie zachęcamy do wspólnego odbycia tej podróży.


Playtesty to niejedyne wydarzenie związane z demem Forever Skies. We wrześniu miały miejsce także zlecone profesjonalnej firmie branżowej Focus Testy, które stanowią kolejną okazję do uzyskania feedbacku. To właśnie od opinii zbieranych w kolejnych testach będzie zależała częściowo data premiery trybu early access Forever Skies. Chcemy zyskać pewność, że gra, nad którą pracujemy jest już na tyle dobra, by uczynić ten ważny krok i wejść do sprzedaży.