top of page

Rusza kickstarterowa kampania “Forever Skies”

We wtorek 28 lutego rozpocznie się kampania kickstarterowa “Forever Skies”. To odpowiedź na zgłaszaną przez społeczność chęć mocniejszego zaangażowania się w projekt.Zbliżamy się do momentu premiery trybu early access “Forever Skies”. Silne wsparcie w rozwijaniu gry stanowi społeczność, która nie tylko promuje grę, zgłasza swoje pomysły, ale także pomaga nam w testach oraz dopracowywaniu “Forever Skies”. Dało to o sobie znać m.in. w trakcie przygotowywania dema na ubiegłoroczny październikowy Steam Next Fest, ale daje także i teraz, gdy badamy, co jeszcze należałoby usprawnić przed rozpoczęciem sprzedaży early access “Forever Skies” na Steamie.


Jedną z przewijających się w ostatnich miesiącach sugestii społeczności dotyczącej projektu, było pytanie o możliwość mocniejszego się w niego zaangażowania. Z jednej strony chodziło o wsparcie rozwoju gry, z drugiej o otrzymanie szansy na większą personalizację i możliwość osobistego zaistnienia w grze. Po przeanalizowaniu dostępnych możliwości, postanowiliśmy wyjść tym oczekiwaniom naprzeciw i przygotować kampanię kickstarterową, w ramach której gracze mogą nie tylko wesprzeć projekt, ale także zyskać w zamian specjalne bonusy osadzone w świecie “Forever Skies”.


Stronę “Forever Skies” na kickstarterze można znaleźć pod tym linkiem.


Cel: budowa społeczności


Charakter kampanii jest tylko i wyłącznie marketingowy oraz nastawiony na dalsze rozbudowywanie zaangażowania społeczności. Mamy obecnie zabezpieczone środki na wydanie wersji early access “Forever Skies“ zgodnie z założonym budżetem i harmonogramem. Oczywiście kampania kickstarterowa może przynieść owoce także i w kwestii finansowej, jednak biorąc pod uwagę obecny budżet spółki, nie był to kluczowy element wpływający na decyzję o rozpoczęciu kampanii.


Należy także podkreślić, że kampania kickstarterowa wpisuje się w założoną przez nas strategię Community Driven Developmentu, jeszcze mocniej otwierając nas na społeczność. Dodatkowo w naszym zespole obecne są osoby, które mają już doświadczenie w realizacji podobnych kampanii. W przeszłości finalizowali oni kickstarterowe projekty nie tylko z sukcesem finansowym, ale przede wszystkim marketingowo-społecznościowym. Wierzymy, że ich doświadczenie pomoże nam w realizacji wspomnianego celu.


Warto również dodać, że o możliwości pojawienia się “Forever Skies” na Kickstarterze informowaliśmy w raporcie za III kwartał 2022 roku oraz w trakcie listopadowego czatu inwestorskiego. W naszych kanałach IR będziemy na bieżąco informowali o postępach kampanii.


bottom of page