top of page

Raport roczny oraz zaproszenie na czat inwestorski

W Strefie Inwestora na naszej stronie pojawiły się już dokumenty stanowiące sprawozdanie za rok 2022. W środę 8 marca odbędzie się z kolei cokwartalne spotkanie zarządu Far From Home z inwestorami.Szanowni inwestorzy, pragniemy poinformować, iż zakończyliśmy prace nad sprawozdaniem rocznym oraz corocznym audytem. W związku z powyższym możemy przekazać na wasze ręce dokumenty składające się na wspomniane sprawozdanie. Znajdziecie je zarówno w naszej Strefie Inwestora, jak i w załącznikach poniżej:


FFH - Sprawozdanie z dzialalnosci zarzadu 2022
.pdf
Pobierz PDF • 3.98MB

FFH - Sprawozdanie finansowe 2022 - podgląd
.pdf
Pobierz PDF • 327KB

FFH - Sprawozdanie z badania sprawozdania 2022
.pdf
Pobierz PDF • 893KB

Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych postępami Far From Home oraz Forever Skies na czat z zarządem. Będzie to kolejne z cyklicznych, cokwartalnych spotkań uzupełniających publikację raportów okresowych. W ramach wydarzenia przewidziana jest prezentacja zarządu podsumowująca ostatnie miesiące w spółce oraz sesja pytań i odpowiedzi dla inwestorów.


Data: środa 08.03.2023

Godzina: 15:00

Miejsce: spotkanie za pośrednictwem platformy Zoom


Identyfikator spotkania: 965 7636 5582

Kod dostępu: 248826


Dla ułatwienia przebiegu spotkania prosimy o dołączanie do spotkania podając w nazwie użytkownika swoje dane w formacie "IMIĘ NAZWISKO".


W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu na adres e-mail: ir@farfromhome.games


Zapraszamy!

Comments


bottom of page