top of page

Nowy gameplay trailer Forever Skies


Podczas organizowanego przez IGN wydarzenia "Summer of Gaming", zaprezentowaliśmy najnowszy, trzeci już trailer “Forever Skies”. W gameplayowym materiale przedstawiliśmy nowe mechaniki i narzędzia, które gracze spotkają w trakcie rozgrywki. Za nami także kolejna edycja konferencji "Gaming na giełdzie".

W nowym trailerze ważną rolę odgrywają pokazane po raz pierwszy narzędzia. Do wcześniej zapowiedzianych przyrządów takich jak Ekstraktor, Skaner i Fabrykator, dołączyły dwa narzędzia: Nóż i Kusza, a także Kapsuła zdrowotna. Na filmie pojawia się też Drukarka 3D oraz można zobaczyć, jak działa interfejs użytkownika i nawigacja z użyciem wyświetlacza HUD.To nie koniec atrakcji zawartych w nowym trailerze gry. Prezentuje on także mechanikę infekcji i zdrowienia. Obcowanie z zabójczą atmosferą zrujnowanej Ziemi będzie powodować, że gracz będzie nieustannie zapadał na nieznane choroby, wywołujące cały szereg objawów takich jak rozmyte widzenie, gorączka, kaszel czy osłabienie. Dochodzenie do zdrowia będzie budować odporność oraz pomagać w badaniach naukowych nad wirusami. Głównym celem gry pozostaje opracowanie szczepionki na tajemniczą chorobę trapiącą grupkę potomków rasy ludzkiej, która schroniła się na orbicie, po tym jak ludzkość została dosłownie zmieciona z powierzchni Ziemi wskutek katastrofy klimatycznej.


Przypomnijmy, że “Forever Skies” zabierze graczy do wrogiego pod każdym względem świata, w którym kluczem do przeżycia jest wykorzystanie wiedzy naukowej. Gra osadzona w futurystycznych realiach rozgrywa się w otoczeniu pełnym niespodzianek, zagrożeń i wyzwań. Jedyną bezpieczną przystanią dla gracza jest w niej sterowiec, który będzie można rozbudowywać według własnych pomysłów i dostosowywać do swojego stylu rozgrywki. Służący jednocześnie jako schronienie, warsztat rzemieślniczy, laboratorium badawcze, baza wypadowa, ogród owocowo-warzywny jak i magazyn, sterowiec będzie kluczowym elementem gry, do którego będziemy nieustannie wracać. To właśnie przybliżeniu graczom realiów tego miejsca służy wspominany trailer.Warto dodać, że ostatnie dni to także udział Far From Home w innym wydarzeniu. Mowa o skierowanej do pasjonatów rynku gier oraz inwestorów ósmej edycji konferencji "Gaming na Giełdzie", która odbyła się w dniach 8-9 czerwca. Nasz CEO, Andrzej Blumenfeld, pojawił się na panelu poświęconym zmieniającemu się rynkowi pracy w gamdevie. Zapis wspomnianego panelu dostępny jest w materiale załączonym powyżej.


bottom of page