top of page

50 tys. sprzedanych kopii "Forever Skies" w trzy dni od premiery

Premiera gry "Forever Skies" od polskiego studia Far From Home przynosi dobre rezultaty sprzedażowe, potwierdzając sukces produkcji. W zaledwie trzeciej dobie od premiery gra sprzedała się w ponad 50 tys egzemplarzy, a pick graczy grających równocześnie na platformie steam przekroczył 5 tys. osób. Spółka podtrzymuje swoje plany debiutu na rynku głównym GPW.Forever Skies to postapokaliptyczny sci-fi survival, przenoszący graczy na zniszczoną przez katastrofę ekologiczną Ziemię. Za pomocą zaawansowanego technologicznie sterowca, gracze mają okazję odkrywać niebo i poznawać świat ukryty pod toksycznym pyłem otaczającym planetę. Forever Skies to jednak nie tylko historia przetrwania w zniszczonym świecie, ale również emocjonująca podróż sterowcem, który gracze mogą rozbudowywać i możliwość modyfikowania patogenów, które wzmacniają postać gracza. Przygoda w postapokaliptycznym świecie ukazanym przez Far From Home przyciąga szerokie grono miłośników gier.


Zaledwie trzy dni po premierze, sprzedaż "Forever Skies" przekroczyła imponujący próg 50 tysięcy egzemplarzy. Ta liczba stanowi niezwykle pozytywny sygnał dla studia Far From Home, dowodząc ogromnego zainteresowania grą.

Osiągnięte wyniki przekroczyły nasze oczekiwania. Cieszymy się, że nasza wizja postapokaliptycznego świata "Forever Skies" przemawia do szerokiej publiczności. Przekroczenie progu 50 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w ciągu zaledwie trzech dni to dla nas ogromny sukces i potwierdzenie, że podjęte przez nas wyzwania i trud pracy przyniosły efekty - mówi Andrzej Blumenfeld, prezes Far From Home. - Dziękujemy również naszym inwestorom za ich wsparcie i wiarę w nasz projekt. Wasze zaangażowanie i zainteresowanie Forever Skies daje nam jeszcze większą pewność, że to tylko początek naszego ekscytującego szlaku w świecie gamedevu.

Produkcja zdobyła uznanie społeczności graczy, osiągając na Steamie peak 5171 osób grających jednocześnie. Pozytywny odbiór potwierdzając także pozytywne recenzje na Steamie, które wynoszą 89% (przy 732 ocenach). Ponadto gra cieszy się bardzo niskim odsetkiem zwrotów wynoszącym jedynie 5,1%. Jeszcze przed premierą gra zdobyła ogromne zainteresowanie społeczności graczy. Wishlista na platformie Steam przed premierą przekroczyła 350 000, a liczba ta nadal rośnie, zbliżając się do 400 000.

W imieniu całego zespołu Far From Home chcę zapewnić naszych fanów, że nie zwalniamy tempa. Będziemy nadal dostarczać nowe treści, aktualizacje, tryb kooperacyjny i zapewniać naszym graczom najwyższą jakość rozgrywki. Razem z wami będziemy kontynuować naszą misję tworzenia niezapomnianych i innowacyjnych gier, które oczarują świat - kończy prezes.

Poza sukcesem gry "Forever Skies" Far From Home podtrzymuje swoje plany dotyczące debiutu na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.


Comments


bottom of page